R-ALKON MİMARLIK

Firmamız mimari tasarımda tüm biçimsel ve işlevsel unsurları göz önünde bulundurarak müşteri ihtiyaçlarına cevap veren özgün çözümler sunmaktadır. Hizmet alanımız küçük detaylardan büyük ölçekli projelere kadar uzanmaktadır.

TEKLİF VE BİLGİ ALIN ! RALKON
image description
image description
image description
image description

PROJELENDİRME

Mimari proje aşamasındaki yapıların veya varolan binaların iç mekanlarının yenilenmesi, ihtiyaçlara göre fonksiyonun değiştirilmesi için gerekli olan tasarım ve uygulama çalışmaları kullanıcı özelinde ele alınarak, konut, ofis alanları, otel, alışveriş merkezi, eğitim yapıları, hastane, kafe gibi her çeşit mekanlarla birlikte mimari çözüm bekleyen tüm konulara hizmet vermekteyiz.

image description

UYGULAMA

Projelerin hayata geçirilmesinde, şantiye yönetiminden yasal sürecin takibine kadar farklı bölümler ve süreçler arasında koordinasyon sağlanır. Mimari projeler doğrultusunda belirlenen tüm süreç, tecrübemiz ve öngörülerimiz sayesinde, doğru malzeme seçimi ve doğru detayların uygulanmasıyla gerçekçi bir iş programına göre ilerler.

image description

DANIŞMANLIK

Mimari projenin tasarım ve projelendirme aşamasından başlayarak işin bitimine kadar geçen süreçte projelendirme, uygulama ve iç mimari uygulamalarındaki deneyimlerimiz ile menfaatlerinizi korumaya yönelik yapılan tüm çalışmalarımızı kapsar.